Araç Kiralama'da 30.Yıl

Ekonomi Sınıfından, Konfor Sınıfına, Jeep Serimizden, Lüks Araçlarımıza kadar araç ihtiyaçlarınızı 7/24 karşılıyoruz.

Araç Kiralama

Vınn Rent A Car olark 30 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz.Geniş araç filomuzla her bütçeye uygun kiralık araç sunuyoruz.

BİZ KİMİZ?
VINN Rent A Car, 1987 yılında İstanbul’da YKT Car Rental sermayesi ile kurulan, Global bir marka olma özelliğine sahip bir rent a car markasıdır. VINN Rent A Car’ı diğer markalardan ayıran en önemli özelliği, müşterilerinin konfor, güven, memnuniyet ve mutluluğunu düşünerek, müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile karşılıklı anlayışa dayalı bir sistem geliştirerek, günlük, dönemsel ve uzun dönem araç kiralama alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kısa dönemde araç kiralama alanında farklı ve çözüm odaklı bir anlayışla sektöre yeni bir soluk getirmeyi başarmış ve bu başarıyı günden güne zirveye taşımaya devam eden VINN Rent A Car, araç kiralama sürecinin her adımında güven, destek ve müşterilerimizin talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, ürün ve hizmet anlayışımızı günden güne geliştirmeye devam ediyoruz.

Araç kiralama sektöründe, müşterilerimize karşı, zamanında teslim, araç temizliği, istenilen türde araç, farklı bütçelere hitap edebilen fiyat skalası ve zengin araç filosu (sedan, hatchback, MPV, SUV) gibi alternatifleri manuel veya otomatik vites, benzin/dizel motor seçenekleri ve farklı zamanlarda bir alternatif olarak sunduğumuz avantajlı kampanyalarımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

30

Yıllık Deneyim

4

İstanbul Geneli 4 Lokasyon

3000

Üzeri Araç Sayısı

21

Tüketici Ödülü

85

Çalışan

&

Mutlu Müşteri

V İ Z Y O N U M U Z

Türkiye'nin en çok sevilen markası olmak, bugünkü müşteri memnuniyetini gelecek yıllara tüm şehirlerimize ulaştırmak.